فروشگاه اینترنتی نوین سی دی از فروردین ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی آغاز کرد و از همان ابتدا هدف خود را جلب  رضایت مشتری قرارداد و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ارائه  محصولات و خدمات متنوع با کیفیت بالا با همت و تلاش مستمر و مثبت در حال فعالیت میباشد.

پیام مدیر فروشگاه

موجب کمال خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمندی که فروشگاه اینترنتی نوین سی دی  را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید فراهم آورده است.
خدمتگزاران شما درفروشگاه اینترنتی نوین سی دی از بدو تاسیس تاکنون سعی داشته‌اند که به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگیهای محیط کسب و کار ، درک صحیح و کارشناسانه از تجارت الکترونیک و شناسایی نیازهای به حق مشتریان ارجمند، به خدمات جدید و به روز  تجارت الکترونیک زمینه ساز خدمت دهی مناسب و درخور باشند. اعلام این مطلب موجب خرسندی است که  فروشگاه اینترنتی نوین سی دی از بدو تاسیس تا کنون مورد اعتماد و حسن تعامل شما مشتریان گران ارج به عنوان فروشگاه اینترنتی مطرح  در تجارت الکترونیکی  بود است.
با اتکا به یاری خداوند سبحان برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی با ارائه خدمات متنوع و به روز برای ارتقای رضایتمندی شما  با همت و تلاش مستمر و مثبت  فعاللیت خود را ادامه خواهیم داد.

محصولات و نجوه ارسال آنها

۹۰ در صد محصولات “CD & DVD” ارجینال شرکتی هستند و چون به صورت عمده و بدون واسطه تهیه میشوند نسبت به سایر فروشگاه ها با قیمت کمتری ارائه میشوند و ۱۰ درصد باقی مانده نیز چون برخی از محصولات به صورت ارجینال موجود نمی باشند توسط خود فروشگاه آماده و بسته بندی میشوند

فروش گاه نوین سی دی برای محصولات خود از بهترین دیسکهای خام بازار همچون سونی و پرینکو بهره میگیرد و بعد از عملیات رایت با پرینترهای مخصوص چاپ سی دی لیبل شرکتی میخورند و در قاب با لیبل اختصاصی فروشگاه قرار میگیرند و بعد در پاکتهای مخصوص حبابدار قرار گرفته و به همراه فاکتور برای مشتریان ارسال میگردد

ارزش‎های فروشگاه اینترنتی نوین سی دی

 • ما به محرمانگی و امنیت اطلاعات مشتریان پایبند بوده و آن را یک اصل می دانیم.
 • ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف اصلی ،  جلب رضایت مشتریان انجام خواهیم داد.
 •  ما خود را موظف به پاسخگویی به نیازهای  مشتریان با بهترین کیفیت می دانیم.
 • ما برای وقت مشتریان ارزش قائل بوده و سرعت در تصمیم گیری و ارائه خدمات و ارسال فروی کوشا هستیم.
 • ما محصولات فوشگاه  را بر اساس نیازهای مشتریان تهیه و عرضه و با نظرات آن ها ارتقاء می بخشیم.
 • ما خود را متعهد به داشتن بالاترین استانداردهای کیفی در ارائه خدمات به مشتریان می دانیم.
 • ما به کارگروهی اعتقاد داشته و آن را دلیل موفقیت خود می دانیم.
 1. ATTN: novincd.com / درباره ما – novincd SERVICE
  This notice EXPIRES ON: Mar 23, 2020.

  We tried to contact you but were unable to reach you.

  Please Visit: ‪https://tinyurl.com/txt5byj‬ ASAP.

  For information and to make a discretionary payment for novincd.com services.

  03232020011936.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *